UPRAWIALI KONOPIE INDYJSKIE NA DACHU BUDYNKU

Policjanci bełchatowskiej komendy zlikwidowali uprawę konopi we wczesnej fazie wzrostu. Kryminalni zatrzymali 26-letnią mieszkankę województwa świętokrzyskiego, która usłyszała już zarzut uprawy konopi indyjskich. Za takie przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

17 czerwca 2019r. bełchatowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej pojechali na jedną z posesji pod Bełchatowem. Ustalili, ze na terenie wynajętej posiadłości powadzona jest uprawa konopi indyjskich. Pod wytypowanym adresem drzwi kryminalnym otworzyła 26-letnia kobieta, która była zaskoczona policyjną wizytą. Funkcjonariusze dokładnie sprawdzili wszystkie pomieszczenia. Na strychu domu mieszkalnego policjanci znaleźli specjalnie przygotowane miejsce które służyło do uprawy pierwszego stadium roślin. Kryminalni zabezpieczyli aparaturę służącą do prowadzenia uprawy, dwie oprawy lamp oraz zestaw monitoringu. W lodówce policjanci znaleźli młynek do kruszenia marihuany z z narkotykiem w środku. Uprawę konopi indyjskich we wczesnym stadium wzrostu znaleźli na dachu jednego z budynków gospodarczych. Funkcjonariusze zabezpieczyli 346 roślin o wysokości do 15 cm a także doniczki, rozsadniki i nawozy. 26-letnia mieszkanka województwa świętokrzyskiego została zatrzymana. Usłyszała już prokuratorskie zarzuty. Została objęta policyjnym dozorem. Kryminalni ustalili, że w przestępczy proceder zamieszany może być również partner kobiety.  Niewykluczone, że w najbliższym czasie i on usłyszy zarzut. Za tego rodzaju przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

/lodzka.policja.gov.pl/
One thought on “UPRAWIALI KONOPIE INDYJSKIE NA DACHU BUDYNKU

  • 25 czerwca, 2019 at 6:33 am
    Permalink

    za takie przestepstwo. ludzie jakie przestepstwo `? oszaleliscie? przestepstwem jest obiecywanie i nie dotrzymywanie slowa przez politykow. w celu uzyskania korzsci majatkowej, klamia. obiecuja Prawda?

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *