Tragiczne wypadki! Nie żyją trzy młode osoby!

Zgierscy policjanci wspólnie z prokuraturą wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 23 maja 2020 roku na autostradzie A1 w okolicach miejscowości Wola Błędowa.


Po uderzeniu vw golfem kierowanym przez 21-latkę w bariery zginęło dwoje pasażerów golfa :19-letnia kobieta i 23 letni mężczyzna z woj. śląskiego. Pajęczańscy funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło 24 maja 2020 nad ranem w Dworszowicach Kościelnych. Po uderzeniu w drzewo zginął 23-letni kierujący BMW X5. Apelujemy o ostrożność i więcej wyobraźni na drodze !

23 maja 2020 roku około godziny 21.10 za pośrednictwem CPR policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku na 288 km autostrady A1 w kierunku Gdańska. Natychmiast skierowano w ten rejon służby. Z wstępnych ustaleń wynika, iż 21-letnia kierująca vw golfem ( trzeźwa) , chcąc najprawdopodobniej uniknąć kolizji z innym autem,  które odjechało, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na lewe pobocze drogi uderzając w bariery energochłonne a następnie pojazd przemieścił się na prawą stronę gdzie także uderzył w bariery i zatrzymał się.


Mimo  reanimacji, w wyniku odniesionych obrażeń, zmarło dwoje pasażerów:19-letnia kobieta i 23-letni mężczyzna. Kierującą wraz z dwójką pozostałych pasażerów w wieku 19 i 25 lat przewieziono do szpitala. Policjanci przeprowadzili szczegółowe oględziny miejsca i samego pojazdu. Golf został zabezpieczony do badań.  Ustalają świadków i zabezpieczają monitoring.

Śmiertelne uderzenie w drzewo. Policjanci wspólnie z prokuraturą wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło 24 maja 2020 nad ranem w powiecie pajęczańskim. Zginął 23-letni kierujący BMW.

Około godziny 4.20 nad ranem w niedzielę 24 maja 2020 roku , na drodze w miejscowości Dworszewice Kościelne, 23-letni kierujący BMW X5, jadąc od strony Radomska, stracił panowanie nad pojazdem, przejechał  na przeciwległy pas wjeżdżając do rowu i uderzając w drzewo. Mimo reanimacji poniósł śmierć na miejscu.
Zobacz również …
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *