Tragedia na drodze ! Nie żyje 15-latka. 30-letni kierowca mazdy potrącił idącą poboczem nastolatkę.

Biłgorajscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj wieczorem w Różańcu. Idąca poboczem drogi 15-latka została potrącona przez kierującego mazdą.


Nastolatka została przewieziona do szpitala, jednak w wyniku doznanych obrażeń zmarła. 30 letni kierowca mazdy był trzeźwy. Mężczyzna został zatrzymany.

Policjanci biłgorajskiej komendy wyjaśniają szczegóły i okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego z udziałem pieszej. Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 17:00 w miejscowości Różaniec gmina Tarnogród.
Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 30-letni kierowca mazdy potrącił idącą poboczem lewej strony jezdni 15 letnią mieszkankę powiatu biłgorajskiego. Nastolatka została przetransportowana do szpitala, niestety wskutek odniesionych obrażeń i pomimo czynności reanimacyjnych zmarła.

Jak ustalono, 15 latka szła razem z rówieśniczką, która nie ucierpiała w zdarzeniu.
30 letni kierowca mazdy był trzeźwy. Mieszkaniec powiatu Dąbrowa Górnicza został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Decyzją prokuratora ciało nastolatki zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Zabezpieczony został również samochód biorący udział w zdarzeniu.One thought on “Tragedia na drodze ! Nie żyje 15-latka. 30-letni kierowca mazdy potrącił idącą poboczem nastolatkę.

  • 30 grudnia, 2018 at 11:02 pm
    Permalink

    Ale co zmieni wynik sekcji zwłok w takim wypadku?

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *