Tragedia ! Matka z 18- letnią córką śmiertelnie potrącone przez kierowcę BMW, na przejściu dla pieszych ! Apel POLICJI do świadków zdarzenia !!!

Wczoraj na przejściu dla pieszych przy ul. Grudziądzkiej a zostały potrącone matka z 18- letnią córką. Obie zostały przewiezione do toruńskich szpitali. Niestety pomimo starań lekarzy obie kobiety zmarły.


Teraz policjanci apelują do świadków o zgłaszanie się do Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Wczoraj tj. 29.12.2018 roku około godz. 19:00 Toruniu przy ul. Grudziądzkiej doszło tragicznego w skutkach wypadku.
52 -letnia matka z 18- letnią córką przechodzące przez oznakowane przejście dla pieszych, bez sygnalizacji świetlnej, zostały potrącone przez pojazd osobowy marki bmw. Autem jechał 26- letni mieszkaniec Torunia. Krótko po zdarzeniu obie kobiety zostały zabrane przez karetki pogotowia do toruńskich szpitali. Niestety pomimo usilnych starań lekarzy nie udało się ich uratować.
Policjanci na miejscu zbadali trzeźwość kierowcy. W chwili badania był trzeźwy.


Pobrano jednak od niego krew celem ewentualnych dalszych badań. Decyzją prokuratora mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie a jego pojazd zabezpieczono procesowo na parkingu.Czynności były nadzorowane przez Prokuratora Prokuratury Rejonowej Toruń Centrum Zachód.
Policjanci apelują do wszystkich osób, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą pomóc w tej sprawie o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Toruniu ul. Grudziądzka 17 lub z numerami telefonów 56 641 23 69 , 56 641 2609 lub 56 641 2607.
Dokładne przyczyny tego tragicznego wypadku wyjaśniać będą prowadzący to śledztwo.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *