Spacer z mefedronem

Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających odpowie 18-latek z Chełma. Młodzieniec zwrócił na siebie uwagę policyjnego patrolu, gdyż nie miał na twarzy maseczki ochronnej.


Podczas rozmowy z mundurowymi zachowywał się bardzo nerwowo, powodem takiego zachowania był fakt, że w saszetce posiadał 270 gram mefedronu.

W czwartek po południu w centrum Chełma umundurowany policyjny patrol zwrócił uwagę na mężczyznę, który przemieszczał się bez maseczki ochronnej zakrywającej usta i nos. Policjanci ustalili, że jest to 18-letni mieszkaniec Chełma. Młodzieniec podczas rozmowy z policjantami zachowywał się nerwowo.


Jak się zaraz okazało, powodem takiego zachowania był fakt, że w saszetce posiadał środki odurzające. Policjanci znaleźli w niej i zabezpieczyli 270 gram mefedronu.

Wczoraj 18 został doprowadzony do prokuratury, a następnie do sądu, gdzie orzeczono wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie znacznych ilości środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

E.C.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *