Puchar Mistrzów Świata w Orbicie

Niedzielny mecz pomiędzy #VolleyWrocław a E.Leclerc Radomka Radom będzie nie tylko okazją do przeżycia sportowych emocji. W Hali Orbita pojawi się bowiem Puchar Mistrzów Świata, który męska reprezentacja Polski obroniła podczas wrześniowych mistrzostw świata we Włoszech i Bułgarii.
Popołudnie święta Trzech Króli (niedziela, 6 stycznia) to doskonała okazja na wybranie się do Hali Orbita. Podczas meczu 12. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet #VolleyWrocław podejmie E.Leclerc Radomkę Radom. Wszyscy we Wrocławiu wierzą, że inauguracja rundy rewanżowej będzie zdecydowanie szczęśliwsza niż listopadowy mecz w Radomiu, w którym tak niewiele zabrakło od końcowego sukcesu.
Oprócz atrakcji związanych z meczem – na kibiców zgromadzonych w Hali Orbita będzie czekała jeszcze jedna niespodzianka. Podczas meczu w hali pojawi się Puchar Mistrzów Świata, który został zdobyty przez męską reprezentację Polski podczas wrześniowych mistrzostw świata, które rozegrano w Bułgarii i Włoszech.

Kibice będą mieli szansę nie tylko na obejrzenie meczu i dopingowanie siatkarkom #VolleyWrocław, ale także na zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia z Pucharem, który będzie dostępny w hali w trakcie całego niedzielnego pojedynku.

Bilety na to spotkanie można zakupić za pomocą platformy Kup Bilet https://www.kupbilet.pl/sport/siatkowka/vb1022 oraz w punktach stacjonarnych STS, EMPiK oraz Kolporter. Początek spotkania #WRORAD zaplanowany jest na 14:45.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *