Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku. Nie żyje 19-letni kierowca BMW.

Dzisiaj około godziny 12.30 w miejscowości Siedliszcze doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący samochodem marki BMW nie dostosował prędkości i na łuku drogi wpadł w poślizg zderzając się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka busem. Niestety kierujący BMW 19 latek poniósł śmierć na miejscu. Trzy osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło dziś około godziny 12.30 w miejscowości Siedliszcze. Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego z KMP Chełm wynika, że kierujący BMW 19 letni mężczyzna nie dostosował prędkości i na łuku jezdni wpadł w poślizg, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia czołowego z busem towarowym. 19 latek jechał z trójką pasażerów. Wszyscy z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Kierujący busem marki Renault 55 letni mężczyzna był trzeźwy, razem z nim jechała jeszcze jedna osoba.
W wyniku zdarzenia droga jest zablokowana, a ruch dla samochodów odbywa się po wyznaczonych przez policjantów objazdach. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratura i wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Apelujemy do kierowców o wyobraźnię na drodze, zdjęcie nogi z gazu i dostosowanie prędkości do panujących warunków.

A.G-K/lubelska.policja.gov.pl/
2 thoughts on “Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku. Nie żyje 19-letni kierowca BMW.

 • 9 czerwca, 2020 at 4:02 pm
  Permalink

  Witam serdecznie bez obrazy ale szkoda mi każdego człowieka ale wariatów w BMW ani trochę myślą że bmw to super bezpieczne wozy, ludzie żaden komputer w samochodzie nie zastąpi zdrowego rozsądku na nawierzchni drogi opona opiera się kilkoma cm2 i nic więcej reszta to zależy od kierowcy jeśli dochodzi do wypadku to iwyłącznie wina kierowcy pozdrawiam szerokosci.

  Reply
 • 10 czerwca, 2020 at 8:27 pm
  Permalink

  Mam nadzieję, że wkrótce, rządzący tym krajem, znajdą dość odwagi i podniosą stawki mandatów za brawurę i wykroczenia drogowe!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *