Policjanci pracowali na miejscu zderzenia audi i volkswagena, jeden z kierujących nie ma prawo jazdy

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj rano na drodze wojewódzkiej nr 212 pomiędzy Bytowem a Dąbiem. Śledczy wstępnie ustalili, że kierowca audi najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z volkswagenem. Jak się okazało mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Mundurowi wyjaśniają okoliczności zdarzenia.Dzisiaj przed godziną 6.00 dyżurny bytowskiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 212 pomiędzy Bytowem a Dąbiem. Na miejsce skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze.

Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia ustalili, że kierujący audi w niedozwolonym miejscu skręcał w lewo, na parking. 22-letni mężczyzna najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu co doprowadziło do zderzenia z jadącym w kierunku Bytowa volkswagenem. Samochodem tym podróżowały dwie kobiety, które zostały przewiezione do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo
Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca wypadku. Uszkodzenia pojazdów zostały szczegółowo opisane przez mundurowych. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Jak się jednak okazało 22-letni kierowca audi nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Mundurowi wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

pomorska.policja.gov.pl
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *