OKRADŁ W POCIĄGU ŚPIĄCEGO PODRÓŻNEGO. 28-LATEK JUŻ USŁYSZAŁ ZARZUTY

Zarzut kradzieży dwóch telefonów komórkowych oraz aparatu fotograficznego usłyszał 28 letni mieszkaniec powiatu staszowskiego w woj. świętokrzyskim. Mężczyzna okradł śpiącego podróżnego w pociągu na trasie między Kielcami a Radomiem.


O tym przestępstwie zostali powiadomieni puławscy policjanci. Mundurowi zabezpieczyli nagranie z zainstalowanej w pociągu kamery, która nagrała wizerunek sprawcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 29 lutego br. w w pociągu relacji Szczecin – Lublin, na trasie między Kielcami a Radomiem. Sprawca wykorzystał fakt, że zmęczony podróżny zasnął i wtedy ukradł mu dwa telefony komórkowe oraz aparat fotograficzny.


O całej sprawie zostali powiadomieni puławscy policjanci. Funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie pochodzące z pociągu. Widać na nim mężczyznę, który wychodzi z przedziału gdzie spał pokrzywdzony oraz ogląda skradzione przedmioty.

Po publikacji komunikatu na stronie internetowej Policji Lubelskiej, KPP w Puławach a także w województwach mazowieckim i świętokrzyskim,  dzięki informacjom od mieszkańców regionu świętokrzyskiego sprawca przestępstwa został namierzony. Okazał się nim 28 letni mieszkaniec powiatu staszowskiego. Mężczyzna był już wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieniu. Usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.


ERK

/lubelska.policja.gov.pl/One thought on “OKRADŁ W POCIĄGU ŚPIĄCEGO PODRÓŻNEGO. 28-LATEK JUŻ USŁYSZAŁ ZARZUTY

  • 24 maja, 2020 at 9:59 am
    Permalink

    zalatuje na ciapateho troszku

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *