ODZYSKANO SKRADZIONY OBRAZ O SZACUNKOWEJ WARTOŚCI MILIONA ZŁOTYCH

Policjanci z Piaseczna odzyskali obraz skradziony w sierpniu br. z jednego z domów w Konstancinie -Jeziornej.

Szacunkowa wartość obrazu może wynosić nawet milion złotych. W tej sprawie do aresztu trafiły już dwie osoby mogące mieć związek z tym przestępstwem. Sprawa ma charakter rozwojowy i prowadzona jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Piasecznie.

W połowie sierpnia tego roku policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży cennego obrazu należącego do jednego z mieszkańców gminy Konstancin- Jeziorna. Prowadzone przez policjantów z wydziału kryminalnego działania operacyjne doprowadziły do zatrzymania dwóch osób podejrzewanych o związek z tą sprawą.

Decyzją sądu wobec 33- letniej kobiety i 27- letniego mężczyzny został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

Dalsze czynności nadzorowane przez piaseczyńską prokuraturę i prowadzone przez funkcjonariuszy z wydziału dochodzeniowo- śledczego doprowadziły do ujawnienia miejsca ukrycia poszukiwanego obrazu.

Wstępne ustalenia wskazują, że szacunkowa wartość odzyskanego przez policjantów obrazu może wynosić  nawet milion złotych.

Sprawa ma charakter rozwojowy i prowadzona jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Piasecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *