NARKOTYKI UKRYTE W SAMOCHODZIE

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Białej Rawskiej zatrzymali dwóch mężczyzn w związku z przestępstwem narkotykowym. W samochodzie jednego z nich ujawnili ukryte narkotyki oraz papierosy i tytoń bez polskich znaków akcyzy.
22 kwietnia 2020 roku około godziny 15.20 w miejscowości Sadkowice funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Białej Rawskiej zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 33 i 45 lat: dilera narkotyków i jego klienta. Policjanci zaobserwowali transakcję, podczas której jeden z mężczyzn zakupił od dilera porcję amfetaminy. Mężczyźni zostali zatrzymani na gorącym uczynku. Podczas przeszukania u 45-latka znaleziono torebkę foliową z amfetaminą, którą przed chwilą zakupił.


W samochodzie BMW należącym do 33-latka policjanci ujawnili różnego rodzaju narkotyki o łącznej wadze ponad 600 gramów. Jak wykazały testy były wśród nich metaamfetamina oraz marihuana. Policjanci zabezpieczyli u niego również prawie 6 tysięcy sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy. Mężczyźnie, który nabył narkotyki grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Dilerowi za udzielanie i posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratura Sąd Rejonowy w Rawie Mazowieckiej aresztował 33-latka na trzy miesiące.

/lodzka.policja.gov.pl/Zobacz również …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *