Narkotyki nie trafią na sylwestrową zabawę. Zatrzymani dwaj mężczyźni

Tabletki ecstasy były przeznaczone na sylwestrową zabawę – tłumaczył jeden z mężczyzn zatrzymanych przez węgorzewskich kryminalnych. 19-latek i 26-latek podejrzani są o posiadanie marihuany i tabletek ekstazy. W kontrolowanym aucie mundurowi znaleźli również wagę elektroniczną – tzw. ,,dilerkę”. Zabezpieczone narkotyki zostaną poddane badaniom laboratoryjnym.
W miniony piątek (28.12.2018) przed godz. 22:00 węgorzewscy policjanci na jednej z ulic miasta zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Volkswagen. W aucie w schowku i na podłodze przy siedzeniu pasażera oraz przy kierowcy kryminalni ujawnili woreczki z suszem roślinnym. Wstępne badanie policyjnym testerem potwierdziło, że była to marihuana. Ponadto w pojeździe pod fotelem kierowcy mundurowi znaleźli wagę elektroniczną – tzw. ,,dilerkę”. 19-letni kierowca tłumaczył, że służy mu ona do odmierzania… farb do lakierowania.


Funkcjonariusze kontynuując swoje czynności wkrótce zapukali do drzwi 26-letniego znajomego zatrzymanego kierowcy. Tam w mieszkaniu ujawnili reklamówkę z suszem roślinnym i 49 sztuk niebieskich tabletek. Po użyciu testerów policyjnych potwierdziło się, że jest to marihuana i tabletki ecstasy. 26-letni właściciel mieszkania tłumaczył, że tabletki ekstazy były przeznaczone na sylwestrową zabawę.

19- i 26-letni mieszkańcy gminy Węgorzewo zostali zatrzymani do wyjaśnienia.  Za posiadanie środków odurzających mężczyznom grożą kary nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

/warminsko-mazurska.policja.gov.pl/One thought on “Narkotyki nie trafią na sylwestrową zabawę. Zatrzymani dwaj mężczyźni

  • 1 stycznia, 2019 at 10:12 am
    Permalink

    moge sie dowiedziec od szanownego barana dziennikarzyny, od kiedy waga precyzyjna nazywa sie „dilerka” ? dlaczego niedouku sugerujesz nadawaniem takiej nazwy z d**y, ze jej posiadacze maja cos wspolnego z nielegalnym handlem ?? Jeszcze zrob z tych kilku tabletek 1500000000 dzialek dilerskich i pomnoz przez hmm… a niech bedzie 150zl za sztuke (bedzie lepiej wygladac w gownoartykule i zapchasz wierszowke).

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *