MYŚLAŁ, ŻE KRADZIONE NIE TUCZY – ZATRZYMALI GO POLICJANCI

Tłusty czwartek jest dniem, kiedy każdy chętnie sięga po coś słodkiego. Podobne pobudki musiały kierować mężczyzną, który włamał się do piekarni i zabrał świeże ciasto! Niecodzienne zdarzenie zostało potraktowane jak każde inne, a dzięki pracy policjantów włamywacz został zatrzymany następnego dnia.


Do nietypowego zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę. Złodziej włamał się do sokólskiej piekarni przez okno, a kiedy był w środku połakomił się na trzy ciasta i 20 zł w gotówce.


Pracownicy piekarni dopiero rano zauważyli, że doszło do włamania. Na miejsce przyjechali policjanci, którzy zabezpieczyli ślady i nagranie monitoringu. Na efekty pracy mundurowych nie trzeba było długo czekać – w środę koło 14 zatrzymali łakomego sokółczanina. w jego domu były jeszcze resztki ciasta. Przy 29-latku policjanci znaleźli zawiniątko z zawartością białego proszku. Po badaniu narkotesterem okazało się, że to nie jest cukier puder tylko amfetamina.  O dalszych losach zatrzymanego sokółczanina będzie decydował prokurator i sąd.

sokolka.policja.gov.plDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *