Kolejne narkotyki nie trafią na rynek. Zatrzymany 36-latek, który miał pół kilograma amfetaminy i 440 tabletek ecstasy

Gdańscy policjanci zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który w garażu miał pół kilograma amfetaminy i prawie 500 tabletek ecstazy. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, decyzją sądu trafił do aresztu. Teraz grozi mu 10 lat więzienia.Policjanci z gdańskiej komendy zajmujący się zwalczeniem przestępczości narkotykowej podczas swojej pracy zdobyli informację o 36-latku, który w jednym z garaży na Chełmie miał przechowywać narkotyki.
Funkcjonariusze w piątek po południu w okolicy garaży wylegitymowali mężczyznę, a podczas kontroli znaleźli przy nim woreczek z amfetaminą. Kryminalni zatrzymali 36-letniego mieszkańca Gdańska, ustalili także, który garaż jest przez niego użytkowany. Na miejsce przyjechali kolejni policjanci zwalczający przestępczość narkotykową oraz policyjny technik. Funkcjonariusze podczas kontroli garażu znaleźli w nim kolejne narkotyki. Pół kilograma amfetaminy było rozsypane w foliowe woreczki i ukryte w pojemniku schowanym w plecaku. Gdy policjanci zajrzeli do środka, oprócz amfetaminy znaleźli tam prawie 500 tabletek ecstazy. Funkcjonariusze zabezpieczyli narkotyki i przekazali je do dalszych badań biegłemu sądowemu.
Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Prawie 500 porcji amfetaminy oraz 440 tabletek MDMA (ecstasy) pozwoliło zawnioskować o areszt dla 36-latka.
Wczoraj sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Posiadanie znacznej ilości środków odurzających jest zagrożone kara 10 lat więzienia.

pomorska.policja.gov.pl

One thought on “Kolejne narkotyki nie trafią na rynek. Zatrzymany 36-latek, który miał pół kilograma amfetaminy i 440 tabletek ecstasy

  • 27 kwietnia, 2020 at 5:43 pm
    Permalink

    10 lat pracy w kamieniołomach dla takiego przygłupa.

    Pracy to on chyba nigdy na oczy nie widział.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *