GROŹNY WYPADEK W SĘKOCINIE! Na miejscu śmigłowiec LPR – Wawa Hot News 24

Do poważnego wypadku doszło około godziny 22:15 w Sękocinie w kierunku Janek, na Al. Krakowskiej w pobliżu ulicy Podleśnej.
W stojący w zatoczce przystanku autobusowego samochód ciężarowy, z dużą prędkością uderzył Volkswagen Golf, a następnie odbijając się od bariery oddzielającej pasy, zatrzymał się na środku jezdni.Kierujący i pasażer(obcokrajowcy) zostali uwięzieni w pojeździe. Na miejsce zostały wezwane Służby.
Kierowca przy pomocy świadków zdarzenia, zdołał się wydostać z samochodu, jednak pasażera który był w cieżkim stanie, wydobyli Strażacy wycinając przy pomocy specjalistycznego sprzętu, elementy karoserii auta.
Kierowca został zabrany do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego.


Wezwano na miejsce śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego który zabrał pasażera.
To już kolejne zdarzenie w tym tygodniu w okolicy, w którym pojawia się wątek alkoholu. Jak się dowiedzieli nasi fotoreporterzy od świadka który pomagał wydostać się kierowcy Volkswagena, jak to sam określił cyt: „Czuł wyraźnie alkohol”. Potwierdzeniem tych słów, może być butelka wódki na podłodze pojazdu, uwieczniona przez naszego fotoreportera na zdjęciu.
Trasa w kierunku Warszawy była zablokowana. Policja kierowała na objazdy.

Na miejscu swoje działania prowadzili również Strażacy z JRG Pruszków, JRG Piaseczno , OSP Raszyn, OSP Falenty, Policja, Służba Drogowa

Więcej zdjęć, informacji:

>>>Wawa Hot News 24<<<Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *