DWÓCH ZATRZYMANYCH ZA POSŁUŻENIE SIĘ CUDZĄ KARTĄ PŁATNICZĄ

Kryminalni z Bielan zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w różnych sklepach na terenie dzielnicy, czternastokrotnie zapłacili znalezioną kartą płatniczą. 38-latek i jego 35-letni wspólnik usłyszeli już zarzuty dokonania kradzieży z włamaniem. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.Policjanci z bielańskiej komendy przyjęli zgłoszenie od młodej kobiety, która w nieznanych okolicznościach straciła swoją kartę płatniczą. Z jej konta zginęło również ponad 400 złotych. Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego ustalili, że ktoś czternastokrotnie zapłacił kartą za zakupy, a transakcje były wykonywane zbliżeniowo.

Kryminalni sprawdzili wszystkie sklepy spożywcze na terenie Bielan, w których dokonywano zakupów. Następnie analizując zdobyte informacje, bardzo szybko ustalili dane osób, które posługiwały się cudzą kartą. Funkcjonariusze błyskawicznie przystąpili do działania i zatrzymali dwóch mężczyzn.

38-latek oraz jego 35-letni kompan usłyszeli już zarzuty włamania do konta bankowego poprzez użycie znalezionej karty płatniczej. Teraz mężczyznom grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ks/mb/policja.waw.pl/


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *