Bardzo upalne dni! A NARKOTYKI W ZAMRAŻARCE…

Działania policjantów z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi zaowocowały zatrzymaniem 27-letniego mężczyzny. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli blisko 20 gramów środków psychoaktywnych, wagę elektroniczną służącą najprawdopodobniej do porcjowania narkotyków oraz znaczną ilość pieniędzy.
11 czerwca 2019 roku, w samo południe, kryminalni zapukali do jednego z mieszkań znajdujących się w centrum Łodzi. Z informacji do których dotarli stróże prawa wynikało, że mogą się tam znajdować substancje psychotropowe i środki odurzające. Już na klatce schodowej sprawdzanego budynku, mundurowi poczuli charakterystyczną woń marihuany. Po wejściu do wytypowanego mieszkania zapach narkotyków stał się jeszcze bardziej intensywny.


27-latek będący właścicielem lokalu był bardzo zaskoczony nagłą wizytą policjantów. Podczas przeszukania użytkowanych przez niego pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli prawie 3 gramy białego proszku oraz około 20 gramów marihuany. Część spośród narkotyków ukryta była w zamrażarce. Ponadto w jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli gotówkę w kwocie 13 000 złotych oraz wagę elektroniczna mogąca służyć do porcjowania niedozwolonych używek. Zatrzymany 27 -latek znany stróżom prawa ze względu na swoją przeszłość kryminalną, był wielokrotnie notowany za podobne przestępstwa. Mężczyzna jeszcze dziś usłyszy zarzut posiadania narkotyków, za co grozić mu może kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
Zobacz również …
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *