AKCJA KONTRTERRORYSTÓW W BĘDZIEMYŚLU. POLICJANCI ZATRZYMALI 26-LATKA

Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Rzeszowie oraz funkcjonariusze z sędziszowskiego komisariatu policji zatrzymali mieszkańca Będziemyśla podejrzanego m.in. o rozbój, zniszczenie mienia, a także groźby karalne. Mężczyzna był też poszukiwany w celu doprowadzenia do Prokuratury Rejonowej w Ropczycach. Sąd tymczasowo aresztował 26-latka na 3 miesiące.W piątek, w Będziemyślu policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę. Nad sprawą, do której został zatrzymany mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego od kilku miesięcy pracowali policjanci z Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim.

Funkcjonariusze ustalili, że w ciągu ostatnich miesięcy, mężczyzna groził kilku osobom pozbawieniem życia oraz uszkodził samochód, powodując straty w wysokości 1000 złotych. Dodatkowo, kilkanaście godzin przed zatrzymaniem, 26-latek podczas spotkania ze swoją znajomą, zaczął ją szarpać, a następnie zabrał jej telefon. Pokrzywdzona wyceniała wartość telefonu na kwotę 1200 złotych.

Policjanci posiadali informację, że mężczyzna może być agresywny, dlatego w jego zatrzymaniu brali udział funkcjonariusze z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Rzeszowie.

Mężczyzna został zatrzymany na poddaszu domu w którym przebywał. W trakcie zatrzymania policjanci użyli granatów hukowych. W akcji uczestniczyło także kilku ropczyckich i sędziszowskich policjantów.

Sąd tymczasowo aresztował mężczyznę na trzy miesiące.

http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/


2 thoughts on “AKCJA KONTRTERRORYSTÓW W BĘDZIEMYŚLU. POLICJANCI ZATRZYMALI 26-LATKA

 • 27 marca, 2020 at 9:35 am
  Permalink

  Po 5 tys kary dla każdego!! Przecież jest zakaz gromadzenia się !!!

  Reply
  • 23 kwietnia, 2020 at 1:25 pm
   Permalink

   Dziecko zastanów się zanim cokolwiek napiszesz. Wyzwól się z nienawiści, będziesz w ten sam sposób postrzegany jak postrzegasz innych. Zło dobrem zwalczaj.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *