24-latka zatrzymana za posiadanie narkotyków

Policjanci kryminalni zgorzeleckiej komendy zatrzymali 24-letnią mieszkankę powiatu zgorzeleckiego podejrzaną o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli w pomieszczeniach zajmowanych przez kobietę między innymi 85 porcji handlowych metamfetaminy.


Zatrzymana usłyszał już zarzuty. Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków grozi do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do lat 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy uzyskali informację, że jedna z mieszkanek Zgorzelca może posiadać narkotyki. Podjęte w tej sprawie czynności doprowadziły do zatrzymania 24-latki. Policjanci w wyniku przeszukania zajmowanych przez nią pomieszczeń zabezpieczyli niemal 85 porcji handlowych metamfetaminy oraz inne substancje, które zostaną teraz poddane badaniom laboratoryjnym.


Dodatkowo mundurowi zabezpieczyli w lokalu kobiety gotówkę na poczet przyszłych kar.

24-latka została zatrzymana i przewieziona do zgorzeleckiej komendy, gdzie usłyszała zarzuty, do których się przyznała.

Przypomnijmy, że w świetle obowiązujących przepisów, za posiadanie narkotyków grozi do trzech, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

sierż. szt. Przemysław Ratajczyk

Źródło: KPP w ZgorzelcuDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *