20-latek zniszczył kamerę jednak wszystko się nagrało [FILM]

W ręce policjantów wpadł 20-latek, który zniszczył kamerę na terenie boiska jednej ze szkół w powiecie ryckim. Straty oszacowano na kwotę blisko 700 zł. Młodzieniec nie potrafił wyjaśnić, dlaczego to zrobił. Za swój wybryk odpowie przed sądem.
W połowie stycznia ryccy funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie o przestępstwie, z którego wynikało, że nieznany mężczyzna zniszczył kamerę zainstalowaną na terenie boiska jednej ze szkół powiatu. Dyrekcja szkoły wyceniła wartość strat na kwotę blisko 700 zł. Sylwetka sprawcy została zarejestrowana na zapisie kamery obejmującej miejsca zdarzenia, jednak jakość nagrania nie pozwalała na skuteczną identyfikację sprawcy.

To jednak nie przeszkodziło ryckim kryminalnym na kontynuowanie poszukiwań sprawcy, którzy ustalili, kto mógł dokonać tego czynu.


Przed kilkoma dniami policjanci wpadli na trop wandala. Okazało się, że jest to 20-letni mieszkaniec powiatu ryckiego. Mężczyzna przyznał się do winy i nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego to zrobił. Teraz sprawa będzie miała swój finał w sądzie.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *